świnoujście promenada, gdzie szukać ?

świnoujście promenada, gdzie szukać ?

Szukam w Świnoujściu apartamentów blisko morza. Ktoś coś o tym wie? Jakieś ciekawe propozycje dla mnie?

ignacyy

Posty: 1

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można znaleźć tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć osób i każdy jest faktycznie niezwykle zadowolony. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

HalskiPol

Posty: 8

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich wiele. Na pewno blisko promenady jest super, ale tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych dużo.

namok

Posty: 2

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

seb121

Posty: 2

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to bardzo komfort i na to zwracam swoja uwagę.

namok

Posty: 4

 
Nie potrafię wskazać miejsca, jakie jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich wiele. Na pewno blisko promenady jest super, ale tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych mnóstwo.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

Klara323

Posty: 4

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Osób było mnóstwo, ale jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, zatem polecam to miejsce.

dogory_23

Posty: 17