hotel dla psów, gdzie szukać?

hotel dla psów, gdzie szukać?

Planuję z mężem remont w mieszkaniu, chcemy się szybko z nim uwinąć. Mamy psa i niestety nie będziemy mieć dla niego dużo czasu przez tydzień. Czy hotel dla zwierząt jest dobrym pomysłem?

gregBard

Posty: 2

 
Wydaję mi się, że najlepiej pieska oddać na kilka dni komuś z rodziny z kim piesek się zna. Jednak jeśli nie posiadasz nikogo takiego to możesz spróbować szukać dobrego hotelu dla psów w dębicy.

Piotr_21

Posty: 7

 
Pracowałam kiedyś w jednym hotelu dla psów na podkarpaciu i powiem wam, że pieski były szczęśliwe. Dostawały na co dzień jedzenie, świeżą wodę, jak i również było pełno różnych zabaw i długie spacery po pobliskim lesie.

kerad17

Posty: 4

 
Przed oddania pieska do hotelu dla zwierząt musisz upewnić się, że ma on wszystkie podstawowe szczepienia. Niewątpliwie również trzeba sprawdzić, kto i jak będzie zajmował się naszą psiną podczas naszej nieobecności.

poprych98

Posty: 7

 
Kiedyś miałam nagłą sytuację i musiałam wyjechać na kilka dni, wtedy nie miałam z kim zostawić mojego psa. Znalazłam świetny hotel dla psów rzeszów i byłam bardzo zadowolona. Piesek tak bardzo nie odczuł mojej nieobecności. Podsyłam linka do hotelu http://wilczeserce.pl.

Ni56o87

Posty: 6

 
Jak najbardziej możesz skorzystać z hotelu dla zwierząt, jeśli nie masz co zrobić z pieskiem, jak wyjeżdżasz w sprawach biznesowych. Przeczytaj różne opinie, jedź do danego hotelu i porozmawiaj z właścicielami.

MisiekKce

Posty: 4