Hotel międzywodzie

Hotel międzywodzie

Szukam hotelu nad morzem. To co dla mnie jest ważne, to bliskość morza, wysoki standard oraz basen. Warto, aby też były jakieś dodatkowe atrakcje jak masaże czy wieczorki taneczne. Możecie mi polecić jakiś konkretny hotel?

nighthaze

Posty: 4

 
Ja uważam, że warto jest wybierać sobie takie miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł wypocząć. Warto jak jest np. plac zabaw dla dzieci ,albo jakiś basen czy też strefa spa. To wszystko wpływa na jakość wypoczynku.

gregBard

Posty: 17

 
Czy zawsze szukacie miejsca ze SPA? Czy nie jest to dla Was najważniejsze? Ja osobiście szukam albo, żeby był basen albo żeby było spa. Pomaga mi się to relaksować.

Bienkus

Posty: 16

 
Osobiście bardzo lubię jak ośrodek jest położony blisko plaży. Wtedy sobie spokojnie wstaję i idę, nie muszę się daleko przedzierać. Takich ośrodków jest całkiem sporo i zdecydowanie jest w czym wybierać.

Dosti

Posty: 3

 
Byłem ostatnio w ośrodku wypoczynkowym. Wyjście z niego praktycznie prosto na wydmy. Generalnie rewelacyjna sprawa. Takie wakacje to jest coś cudownego. Serdecznie polecam każdemu kto lubi aktywny wypoczynek.

AAA333

Posty: 6

 
Macie jakieś ulubione miejsca na Bałtykiem? Gdzie chętnie jeździcie? Gdzie wypoczywacie? Możecie mi polecić jakieś ciekawe miejsca gdzie dzieci się nie bedą nudziły?

namok

Posty: 6

 
Ja bym Tobie polecał ośrodek Gryf w Międzywodziu. Pokoje bardzo komfortowe. Nowoczesny basen a do tego dla dzieci jest plac zabawa. Wieczorem odbywały się wieczorki taneczne. Było też SPA. Zobacz sobie na ich stronie, myślę, że Ci się spodoba.

Pendrzec

Posty: 26

 
Bardzo lubię ośrodki z basenami. Jak jest gorąco i jak pada deszcz. Generalnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. Druga sprawa to lubię jak ośrodek jest blisko morza.

Marioleczka

Posty: 4

 
Jakie preferujecie sposoby podróżowania, ale jeżeli jedziecie solo? Samochód czy jednak bardziej podróże pociągiem? Ja wole pociagi, ale ciekawy jestem waszych opinii.

Gogugogu

Posty: 19

 
Lubicie zmieniać miejsce wakacji czy macie tak, że co roku jeździcie w to samo miejsce? Jak to u was wygląda? Ja bardzo lubię poznawać nowe miejsca.

Hunka

Posty: 22