Stadnina koni władysławowo, co polecicie??

Stadnina koni władysławowo, co polecicie??

Szukamy na te wakacje domków kempingowych nad morzem. Być może nie jest jeszcze za późno. Jeżeli znacie jakieś sprawdzone miejsca, to dajcie znać. Nie chcielibyśmy źle trafić.

Z góry dzięki za zainteresowanie.

dobryś

Posty: 10

 
Nie trzeba szukać daleko. Są ośrodki wczasowe, w których stadnina koni nad morzem mieści się na ich terenie. Wygodniej jest mieć taką atrakcję blisko, niż jeździć gdzieś na drugi koniec miasta. A tak w ogóle to jazda konno jest super atrakcją zarówno dla dorosłych jak i dla dzieciaków. Polecam takie wypady, bo sami w zeszłym roku w ten sposób spędziliśmy wakacje.

vokalek

Posty: 15

 
Jak szukasz pokoi gościnnych nad morzem to bez obaw można skorzystać z ośrodka proponowanego na forum. Wiele naszych znajomych tam wyjeżdżało, a w tym roku również i my jedziemy.

kraksss

Posty: 8

 
Co do wakacji to zawsze mamy dylemat gdzie pojechać. Szczególnie, iż nigdzie nie jest tanio. W tym roku postanowiliśmy pojechać do Władysławowa. Kilka lat temu byliśmy tam na wakacjach, mamy niezmiernie fajne wspomnienia, zatem decyzja padła na domki kempingowe we władysławowie. Szkoda, iż trzeba czekać jeszcze miesiąc.

bladek

Posty: 11

 
Jedziemy z dziećmi do Władysławowa. Naszą letnią przygodę zaplanowaliśmy na polu namiotowym nad morzem. Mamy oczywiście trochę obaw, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzieci nie są maleńkie bo 11 i 12 lat więc same są bardzo podekscytowane takimi innymi wczasami. Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a wakacje będą udane.

norBoro

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to nie ma się co zastanawiać. Ten ośrodek jest najlepszy http://www.domki-kempingowe.com.pl. Gorąco i wakacyjnie polecam.

morssssik

Posty: 29

 
Na tegoroczny wyjazd do władysławowa do spa po prostu nie mogę się już doczekać. Pokój mam zamówiony dopiero na sierpień. Mam nadzieję, iż szybko zleci.

juron

Posty: 34