Tanie noclegi Poznań

Tanie noclegi Poznań

Możecie powiedzieć mi gdzie najlepiej będzie przenocować w poznaniu?

Mam zamiar się tam zatrzymać na noc, gdyż jadę bardzo długą trasę samochodem i musze na noc znaleźć sobie hotel.

Proszę o wszelkie informacje.

Limer333

Posty: 20

 
Niezwykle świetnym hotelem, w jakim miałem okazje przebywać jest http://www.hostel-jezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były bardzo zaskakujące a pokój bardzo ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce bo jest fantastyczne, każdy będzie z niego zaspokojony, mogę to zagwarantować!

HalskiPol

Posty: 15

 
Moja mama niesłychanie polecała mi hotel jeżyce w poznaniu i pewnego razu się do niego wybrałam i słowa mojej mamy okazały się w stu procentach prawdziwe. Ceny za dobę były niesłychanie odpowiednie z czego chyba najniezwyklej się ucieszyłam.

Mam nadzieję, że wam pomogłam. Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco.

ewu1u01

Posty: 15

 
Witam serdecznie, mogę wam polecić wspaniały hotel, w jakim spędziłam niesłychanie miło czas wraz z moim chłopakiem. Jesteśmy niesłychanie zadowoleni z hotelu jeżyce w Poznaniu. Polecamy go niesłychanie serdecznie.

Mam nadzieję, iż pomogłam, pozdrawiam gorąco.

Szkolaa24

Posty: 18

 
Witam serdecznie, bardzo jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

gregBard

Posty: 21

 
Cześć,

Wraz z rodzicami spędziła ostatni weekend w hotelu jeżyce w Poznaniu i bardzo nam się podobało, tata był zaspokojony z niskich cen za porządne a ja z mamą z miłej i bardzo kulturalnej obsługi jak i pięknego wnętrza pokoi. Bardzo go poleca, mamy plany aby niebawem znowu odwiedzić to miejsce. Mam nadzieję, iż pomogłam, pozdrawiam.

Piotr_21

Posty: 22