Tani wypoczynek nad morzem

Tani wypoczynek nad morzem

Jak spędzacie wolny czas nad morzem i czy waszym zdaniem wynajęcie domku na lato w tamtym regionie to dobry pomysł?

Nazswi45

Posty: 18

 
Jestem niesamowicie zadowolony z oferty www.morskizakatek.com.

Ogrodzony teren, domki świetnie wyposażone, możliwość wynajęcia rowerów i oczywiście grill oraz niska cena pobytu całej rodziny. Właściwie nigdzie się nie ruszaliśmy. Dostęp do plaży natychmiastowy po wyjściu z domku.

Hunka

Posty: 22

 
Polecam Ci http://www.morskizakatek.com. Domki są w okolicy latarni morskiej. Jeżeli nigdy w niej nie byłeś to warto. Do tego super zadbana piaszczysta plaża zaraz przy domkach. Bezbłędne wyposażenie. Spędzam tam tydzień urlopu rok do roku i nigdy nie miałem kłopotów.

Nawet psa zabierzesz, jeżeli jest taka potrzeba.

Electrooo3

Posty: 30

 
Zwróć uwagę na lokalizację, do której łatwo dojechać pociągiem lub samochodem. U mnie zawsze koszty transportu są wyższe od realnego wynajęcia domków przy plaży.

E-GOista

Posty: 16

 
Wybierałbym na twoim miejscu miejscowości nadmorskie, gdzie są czyste, piaszczyste plaże. Znacznie tańsza oferta niż w centrach.

Iunae_Milt

Posty: 20

 
Zobacz, jak sytuacja przedstawia się na portalach z zakupami grupowymi. Ja niedawno kupiłem kupon i wyjeżdżam na urlop do świetnie wyposażonego domku. Hotele są słabe nad morzem, bo ludzie z całej Polski spędzają w nich czas. Wiesz, jak to jest z osobami, które cały rok pracowały i nagłe zaczynają zabawę.

Trudno o spokój.

gregBard

Posty: 17