mieszkania na doby Gdańsk

mieszkania na doby Gdańsk

Potrzebuję koniecznie mieszkania na góra dwie doby. Akurat wypadła nagła sprawa, a nie mam pieniędzy na drogi hotel. Błagam pomóżcie :)

ooops65

Posty: 19

 
Rzetelność wynajmującego to podstawa. Nie płać żadnych zaliczek. Wyjeżdżaj zawsze z kimś. Takie procedury mnie zawsze ratowały.

mack

Posty: 25

 
Jak zależy ci na mieszkaniu wynajmowanym na dobę to wykorzystaj koniecznie portal www.waszenoce.pl. Trafisz tylko na uczciwe oferty, bo wszystko masz ocenione i opiniowane na bieżąco. Mają pokoje w każdym większym mieście w kraju. Na podróż dla dwóch osób, dla biznesmenów idealna sprawa.

dof77

Posty: 25

 
Wynajmuję raz w miesiącu na trzy dni super apartament nad morzem, zapraszam znajomych i relaksujemy się w ulubionych klubach. Szukaj ofert. Są na sto procent.

juron

Posty: 34

 
Całe szczęście mam pracę mobilną i powiem Ci jedno. Jeżeli skorzystasz ze strony www.waszenoce.pl zwiedzisz przez kilka miesięcy całą Polskę, ostro tanio. Masz tam wyszukiwarkę i znajdziesz dosłownie dowolną jakość. Byłem w Krakowie chyba dwa tygodnie z nimi, zero problemów, zero zaliczek, kontakt całodobowy właściwie. Solidna firma i widać mają wielu klientów, bo baza ciągle rośnie.

3czex

Posty: 27

 
Z dziewczyną, co jakieś dwa tygodnie jeździmy na weekend do Poznania, Krakowa i Gdańska. Najbardziej lubimy te miasta :) Mamy już gotowe pokoiki i zawsze, powtarzam zawsze wynajmowaliśmy je na doby w www.waszenoce.pl. Przepiękna sprawa, mówię ci szczerze, bo procedury są zorganizowane online. Mają mnóstwo pozytywnych opinii. Poczytaj sobie i dawaj z nami na weekend :) Warto sobie pomagać :) Pozdrawiam serdecznie.

esdoen1

Posty: 25