Polecacie miejsce na wesele w Wieliczce?

Polecacie miejsce na wesele w Wieliczce?

Hej.
Czy ktoś z Was odwiedzał kopalnię soli w Bochni? Pytam, bowiem planujemy wspólnie z rodziną weekendowy wypad w te okolice i bierzemy pod spostrzeżenie zjazd pod ziemię do kopalni soli.

Dajcie znać :)

qwed

Posty: 12

 
Przy wyborze hotelu w Niepołomicach rekomenduję Wam wziąć pod uwagę wyłącznie obiekty, które posiadają od trzech gwiazdek w górę. Wszystkie inne to naprawdę kiepski poziom zarówno, jeśli chodzi o stan obiektu, jak i jakość obsługi. Przekonałem się o tym sam, więc uniknijcie takiego błędu. Miłego dnia.

serMER

Posty: 23

 
Pokoje w Wieliczce są wbrew pozorom dość tanie, czego sam doświadczyłem kilka miesięcy temu. Wydawało mi się, że w tym miejscu skoro są atrakcje turystyczne to będę zmuszony zapłacić więcej za nocleg. Polecam prywatne pokoje!

czertuś

Posty: 16

 
Wydawało mi się, iż pokoje Wieliczka to temat, który nie pozostawia dużo wątpliwości :)

Myślę, iż Wam nieco podpowiem, gdy zarekomenduję wybór tego obiektu: http://www.nawierzynka.pl. Jestem tutaj stałym bywalcem od niezwykle dużo lat. Jest super!

noman1

Posty: 19

 
Noclegi w Wieliczce nie są najtańsze – z tym się mogę zgodzić. Z drugiej strony nie są najdroższe, bowiem wydatki związane z wynajmem pokoju hotelowego nie są zatrważająco wysokie. Polecam sięgnąć z porównywarek cenowych obiektów noclegowych, bowiem dzięki takiemu narzędzi możecie sporo zaoszczędzić :)

Biforr23

Posty: 10

 
Trafnym pomysłem było wesele w Wieliczce, które zorganizowałem wspólnie z moją aktualną małżonką. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż odbyło się właśnie tam. Mieliśmy szeroki wybór sal, fajne zespoły grające w okolicy, a także znaliśmy doświadczonych fotografów i kamerzystów. Mieliśmy łatwo :)

Biedronka_4

Posty: 27