byliny świerk, polecicie producenta ?

byliny świerk, polecicie producenta ?

Gdzie można znaleźć duży wybór roślin do ogrodów? Szukam wiarygodnego miejsca z ciekawymi ofertami.

Dosti

Posty: 2

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

dzbanuś_!

Posty: 7

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, natomiast czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Yuri20

Posty: 3

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to gigantyczne ogrody, natomiast spędzają tam niesłychanie mnóstwo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

znamsienatym

Posty: 2

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

arturas1

Posty: 3

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają niezwykle dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może prędko zobaczyć, co przygotowali.

Jasio234

Posty: 5

 
Wybór bylin jest niezwykle znaczny. Projektujemy ogrody i wybieramy te, jakie mają pięć jak i te, jakie maja dziesięć centymetrów. Jeżeli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

micko

Posty: 7