filtr Banjo, opinie

filtr Banjo, opinie

Na już potrzebny mi jest zawór kulowy firmy Banjo, dlatego zwracam się do Was. Na pewno znacie się na tym lepiej i wiecie gdzie taki zawór można będzie zamówić? Cześć ma być oryginalna. Czekamy na proporcje.

nataluś009

Posty: 1

 
Wybór części jest bardzo duży, zatem myślę, że jeżeli ktoś ma, chociaż trochę czasu to na spokojnie ten temat ogarnie. Nie kierujemy się cenami tylko jakością. Patrzymy na to, od którego producenta pochodzą części.

Krzysio

Posty: 9

 
Zamówiłem przez Internet zawór kulowy od Banjo i działa bardzo dobrze. Ma bardzo wysoką wytrzymałość na ciśnienie do 300 PSI i właśnie takiego modelu potrzebowałem. Cena według mnie była bardzo niska. To w końcu część w stu procentach oryginalna.

pawel253

Posty: 5

 
Jeśli wymienia się cześć to trzeba kupować tylko nowe. Nie ma sensu nic tutaj kombinować, bo używane na wiele nam nie wystarczą. Trzeba będzie kupować nowe.

memrys2

Posty: 15

 
Nie wiem ile dokładnie kosztują elektrozawory do wiertnic, bo kupuje zawsze kilka części. Robimy serwis i wiertnica działa bardzo dobrze, a na tym nam zawsze zależy.

Dymek45

Posty: 7

 
Nie wiem dokładnie gdzie zamawia się takie filtry i zawory, albowiem u nas robi to serwisant. Przyjeżdża raz na kilka miesięcy i wszystko wymienia. Przez to wiertnica u nas działa niesłychanie dobrze. Maszyna jest po to żeby pracowała i żeby się spłacała, zatem należałoby dbać o nią. Wtedy się odwdzięczy i można będzie na tym mnóstwo zarobić.

Grabow12

Posty: 4

 
Jeśli stawia się na oryginalne zawory to wiadomo, że będą działać. Niewątpliwie kosztują więcej, ale czy to ma znaczenie? Mamy opryskiwacze czy wiertnice i to na siebie zarabia. To, wobec tego takie urządzenia mają cały czas działać.

Marioleczka

Posty: 7

 
Przez Internet zakupiłem części do opryskiwacza John Deere i jestem zaspokojony. Odnalezienie oferty nie było uciążliwe. Nie musiałem nigdzie jeździć, wobec tego dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Mam sporo pracy, wobec tego jeśli tylko mogę to oszczędzam swój cenny czas.

Klara323

Posty: 2

 
Ofertę części do opryskiwaczy macie tutaj https://banjo-polska.pl/51-czesci-zamienne. Wybrałem model, który ma specjalny wskaźnik, który pokazuje mi czy zawór jest otwarty czy zamknięty. Działa u mnie od paru tygodni i nie sprawia mi żadnych problemów.

Grabow12

Posty: 5

 
U mnie mechanik zajmuje się filtrami betonitu do wiertnic, dlatego nie za wiele jestem w stanie Wam powiedzieć. Może go dzisiaj spotkam to się dowiem i napiszę. Wiem jedno, że mechanik o wszystko dba i wiertnica nie sprawia żadnych problemów do bardzo dawna.

Kitas

Posty: 3