nauka pływania dla dzieci legnica, poszukuję!

nauka pływania dla dzieci legnica, poszukuję!

Łatwo dziecko nauczyć pływania? Jak nie zniechęcić go do wody tylko zachęcić? Ma ktoś w tym doświadczenie?

dobres34

Posty: 1

 
Nie przepadam za wodą, ale naprawdę dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, albowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

12erBis

Posty: 6

 
Nie za niezmiernie pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, zatem nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Narcyzzz

Posty: 3

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

GGregbard

Posty: 14

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, niemniej jednak trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

Hihi_WWW

Posty: 6

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To fachowcy od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

derbuss4

Posty: 16

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Lepszy będzie jakiś instruktor.

zakk87

Posty: 15