idealne tętno bieganie, szukam !

idealne tętno bieganie, szukam !

Czy zwracacie uwagę na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

MBsmoke

Posty: 1

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo idealne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, pożądane byłoby sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

gregBard

Posty: 16

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Wacław

Posty: 10

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Grabow12

Posty: 3

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Andzia

Posty: 14

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas ogromnego smogu sporo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

Bienkus

Posty: 21

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezmiernie dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

Yuri20

Posty: 2

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

roudee

Posty: 10

 
Kalkulator biegowy zazwyczaj sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Yuri20

Posty: 3