kursy lotnicze, polecicie ?

kursy lotnicze, polecicie ?

Trzeba przejść jakieś badania żeby można było pilotować małe samoloty? Ktoś ma taką licencje i coś o tym wie?

Miner67

Posty: 1

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby piękne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, że marzyć nadal będzie, ale może w przyszłości?

Olipet56

Posty: 20

 
Nie każdy lubi latać, natomiast podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeżeli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, natomiast nie mogę tego potwierdzić, bowiem nie latałem.

Nikuś23

Posty: 3

 
Wszyscy znajomi korzystają z ośrodka szkolenia lotniczego ze strony https://szkolapilotazu.pl/page/pilot-samolotowy-turystyczny-ppl-a/20/ i są zadowoleni. Osobiście boje się wysokości, dlatego nawet nie myślę żeby się tam zapisywać.

dobrawaa

Posty: 2

 
Z tego, co wiem licencje pilota można pozyskać, niemniej jednak trzeba też mnóstwo się uczyć. Dzisiaj każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, że nie wszyscy od razu zaliczają.

Bączeak

Posty: 7

 
Mnie się marzyło pozyskanie licencji pilota, ale koszty były za wysokie. Do tego jeszcze konieczny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, ale to kilkaset pln na godzinę. Szkoda.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, natomiast zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

cecyli2

Posty: 10