drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Planuję remont, ale już chciałbym zrobić odpowiednie zakupy, żeby wszystko dotarło na czas.

Nowe-Torby

Posty: 1

 
Jako ciekawostkę powiem, że dąb potrafi się samodzielnie zregenerować i delikatnie zmienia wygląd na ciemniejszy z czasem, więc pod niektóre aranżacje to prawdziwa gratka, jeżeli tak można powiedzieć.

Grabow12

Posty: 4

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

Olejek konopny CBD

Posty: 7

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

Czarek

Posty: 9

 
Bardzo solidne drzwi http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html, ja sobie wstawiłem, bo miałem problem z hałasem na klatce. Po wstawieniu drzwi dębowych absolutny spokój, a dąb pod kątem wytrzymałości najlepszy.

Klara323

Posty: 4

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

zoobbaa5

Posty: 10

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Grabow12

Posty: 3