siatki budowlane, kogo znacie ?

siatki budowlane, kogo znacie ?

Mam pytanie o siatki budowlane. Gdzie się w nie zaopatrujecie? Jeśli maci jakiegoś zaufanego producenta, dajcie znać. Dziękuję.

czerwiński

Posty: 6

 
Korzystamy z tych siatek zabezpieczających elewację https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkizabezpieczajace-elewacje. Korzystamy z asortymentu tego producenta i zawsze chwalimy sobie jakość, lecz też ceny.

poprych98

Posty: 7

 
Żeby tak nas szef chciał zadbać o takie siatki bezpieczeństwa. Ma w nosie, jakieś dziadostwo przywiózł nie wiadomo skąd :D Na razie się śmiejemy, ale dopóki się naprawdę komuś coś nie stanie. Jak widzę, to te siatki nie są przecież jakąś wielką inwestycją. Ale oszczędzać na czymś przecież trzeba.

Oct714

Posty: 14

 
Możecie zdecydować się na polipropylen lub polietylen, albowiem oba te materiały są niesłychanie w porządku pod kątem użytkowania i skuteczności. Takie są najlepsze siatki na rusztowania, innych nie polecamy, bo sami tylko takie stosujemy i wiemy, co idealne :-)

ooops65

Posty: 19

 
To raczej musi być chyba jakiś dobry materiał elastyczny, amortyzujący. Czy PP taki właśnie jest. Może jeszcze coś innego polecacie, jeśli chodzi o siatki budowlane. Nie mam rozeznania, bo dopiero zaczynam się urządzać :). Jak coś, to dajcie znać. Lepiej posłuchać doświadczonych, niż później żałować.

Ptaszek22

Posty: 6

 
Na obecną chwilę, najważniejsze jest dla mnie znalezienie dobrego producenta, bo chciałbym zakupić siatki ochronne na budynki, ale wiedząc, że to coś bankowo porządnego.

okrzemek

Posty: 10

 
Siatki asekuracyjne to podstawa na każdej większej budowie. Kupiliśmy takie dwa lata temu, dlatego polecamy, bo jeśli chodzi o użytkowanie to gwarantują optymalne bezpieczeństwo. Ogólnie są niezniszczalne, ponieważ produkowane są z jakościowego polipropylenu.

Yuri20

Posty: 15