Kominki w Krakowie, jaki sklep ?

Kominki w Krakowie, jaki sklep ?

Jeśli znacie ofertę kominków w sklepie na Stattlera, dajcie znać. Potrzebuję opinii. Chcę zamówić kominek w zaufanym miejscu.

HalskiPol

Posty: 6

 
Jak przyjedzie do ciebie ekipa monterów, to na pewno będziesz miał zapewnioną wstępną wycenę. Pytanie o ile będzie się ona mogła zmienić po realizacji :D Przydałby się jakiś sprawdzony sklep z kominkami w Krakowie.

mokwas

Posty: 9

 
Bez żadnych obaw możesz skorzystać z tej oferty http://szybkimontazkominku.pl. Jest to wspaniała renomowana firma, która raduje się niezłomną opinią. Polecam, albowiem osobiście zamawiałem u nich kominek gazowy w Krakowie wraz z montażem. Nawet cenowo nie jest źle. Polecam.

domniki56

Posty: 13

 
Jak wykonują fachowy montaż kominków w Krakowie i mają do zaoferowania naprawdę najwyższej jakości wkłady kominkowe, to skorzystam. Nie znam nikogo, kto mógłby mi polecić jakiś sprawdzony sklep lub usługi. Szukam na różnych forach i zatem też przywiało mnie tutaj. Może jeszcze ktoś coś poleci?

TomekK

Posty: 8

 
Wkłady kominkowe powietrzne w Krakowie zdążyły mnie już poważnie zmęczyć. To znaczy porównywanie ofert, cen i parametrów. Chyba będę jednak musiał skorzystać z takiej wizji lokalnej. Myślę, że to najszybsze rozwiązanie moich dylematów. Za mało znam się na tej branży, żeby zdecydować samemu, jaki wkład, jaka instalacja itd.

jastinn

Posty: 10

 
Ja też planuję instalację kominka i marzy mi się, żeby odbyła się ona bez żadnych problemów :) Mam złe doświadczenie z wszelkim i remontami ;) Widzę, że sporo piszecie na temat kominków w Krakowie. Może w końcu zdecyduję się na jakiś sklep.

czerwińska

Posty: 17