dekarz Poznań, gdzie warto ?

dekarz Poznań, gdzie warto ?

Dekarz może mi wykonać tylko pokrycie dachowe czy zamontuje okna? Nigdy nie korzystałem z takich usług.

3czex

Posty: 2

 
Trzeba uważać, kogo się wynajmuje do pracy. Dekarz dekarzowi nie jest równy. Jeśli już się na kogoś decydujecie to najlepiej na specjalistę. Trzeba poczekać? Trudno. Trzeba zapłacić? Też trudno po prostu dach to inwestycja na długie lata. Jakiekolwiek oszczędności niestety, niemniej jednak później okazują się wielkimi stratami.

sthEn

Posty: 5

 
Jeśli ma się wiedzę to można samemu coś kombinować. Jeśli tylko widziało się na internecie to lepiej nie ryzykować. Można narobić sobie szkód i dekarz wszystko będzie musiał naprawiać.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Dekarzy jest niezmiernie sporo. Sam zamówiłem dach z Poznania i firma mi wszystko przygotowała. Przyjechali, oceniali, co da się wykonać. Potem doradzili, jakie pokrycie dachowe wybrać. Zamontowali mi wszystko niezmiernie solidnie. Ostatnie wichury kilka dachów zerwały, niemniej jednak mój nadal ma się niezmiernie dobrze.

labuh

Posty: 2

 
Korzystałem z usług dekarza w Poznaniu. Z tego, co pamiętam to cena wcale nie była wysoka. Widać, że się tam znali. Założyli mi nową więźbę dachową, a do tego jeszcze wykonali okna na poddaszu. Nic nie cieknie, jest bardzo dobrze, dlatego jestem bardzo zadowolony.

zoferek

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o zamawianie dachów w Poznaniu to ta firma http://www.dachy-siepa.pl doskonale się do tego nadaje. Zatrudniają osoby, które we wszystkim nam pomogą.

TomekK

Posty: 4

 
Trzeba uważać, kogo się wynajmuje do pracy. Dekarz dekarzowi nie jest równy. Jeśli już się na kogoś decydujecie to najlepiej na specjalistę. Trzeba poczekać? Trudno. Trzeba zapłacić? Też trudno po prostu dach to inwestycja na długie lata. Jakiekolwiek oszczędności niestety, ale później okazują się wielkimi stratami.

mnichuśś

Posty: 9

 
Wybór firm dekarskich jest bardzo duży. Na pewno każdy znajdzie kogoś, kto się zajmie jego dachem. Trzeba tylko wybierać, jakość, a nie jednie cenę, a będzie dobrze.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Bezproblemowy dach zawsze można robić samemu. Tym bardziej, jeżeli budynek nie jest wysoki. Jeśli jednak taki dach ma wiele spadków różnych zagięć to niestety, ale nie jest to łatwe. Położyć pokrycie można, ale gorzej jest z zachowaniem szczelności. Tym zajmują się specjaliści.

codePerformance

Posty: 11

 
Dekarzy jest bardzo dużo. Sam zamówiłem dach z Poznania i firma mi wszystko przygotowała. Przyjechali, oceniali, co da się zrobić. Następnie doradzili, jakie pokrycie dachowe wybrać. Zamontowali mi wszystko bardzo solidnie. Ostatnie wichury kilka dachów zerwały, ale mój nadal ma się bardzo dobrze.

Andzia

Posty: 3