izolacja pianka poliuretanową, dobra firma ?

izolacja pianka poliuretanową, dobra firma ?

Zastanawiam się nad izolacją budynku pianką poliuretanową zamiast wełną mineralną. Co o tym myślicie? Znacie doświadczone firmy z Wola Radziszowska?

45_000

Posty: 2

 
My u siebie robiliśmy izolację natryskową pianką poliuretanową. Wybraliśmy firmę z Wola Radziszowska. Jesteśmy niezwykle zadowoleni. Mamy ją rok i wszystko jest w porządku, zobaczymy co będzie za kilka lat.

Suit

Posty: 5

 
Świetnym pomysłem jest izolacja pianką, bo jako jedna ma tak dużo zalet. W Wola Radziszowska jest jedna taka firma, możesz jej wyszukać w internecie.

efmef98

Posty: 14

 
Izolacja pianką to najlepszy wybór. U nas robili to panowie z firmy z Wola Radziszowska. Wykonali to niezwykle szybko i solidnie. Widać, że są profesjonalistami. Jeżeli chcecie to tu macie na nich namiary http://www.ocieplenie-piana.com.pl.

okrzemek

Posty: 7

 
My postawiliśmy na uszczelnianie poddaszy pianką poliuretanową i jesteśmy zadowoleni. Jeżeli chcesz też wykonać ocieplenie z tego materiału to odszukajże doświadczoną firmę i umów się na wycenę.

pawel253 

Posty: 4

 
Zdecyduj się na ocieplanie poddaszy pianką. Pianka poliuretanowa nie zajmuje tyle miejsca co wełna mineralna. Jest to bardzo ważne, gdy np. chcesz ocieplić poddasze użytkowe.

tadekw7

Posty: 35

 
My wykonaliśmy izolację pianą poliuretanową. U nas wykonywali to fachowcy z Wola Radziszowska. Terminy były bardzo szybkie. Umawialiśmy się wcześniej na bezpłatną wycenę usługi. Poszukaj tej firmy w internecie, albowiem są naprawde doświadczeni.

33-odwaga

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o uszczelnianie dachów to tylko i wyłącznie polecam firmę z Wola Radziszowska. Wykonują oni izolację budynków, domów, magazynów i obiektów gospodarczych. Można sprawdzić ich ofertę na stronie internetowej.

gregBard

Posty: 6