dom z bali całoroczny, polecicie ?

dom z bali całoroczny, polecicie ?

Interesuje się domami całorocznymi z bali i zastanawiam się ile może kosztować taki nie za duży dom? Jest jakiś kalkulator gdzie, któremu można będzie sobie to wszystko wyliczyć? Dajcie znać gdzie mogę to odnaleźć. Sprawa jest pilna.

qwed

Posty: 1

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Shasio

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to wykonać na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się inne opcje projektu.

pawel253

Posty: 2

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Zdzichu 

Posty: 5

 
Dziś można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

versior

Posty: 5

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niesłychanie tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, lecz i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, lecz wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Propozycja jest niesłychanie dobrze przygotowana.

TomekK

Posty: 5

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wówczas łatwiej będzie coś pod własne żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, niemniej jednak jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

CHatka-eKo

Posty: 2