sufity napinane warszawa, dobra firma ?

sufity napinane warszawa, dobra firma ?

Witam serdecznie. Jaką firmę remontową polecacie, jeśli chodzi o sufity napinane w Warszawie? Z góry dziękuję za pomoc.

Laleczka4

Posty: 11

 
Jak znacie dobre firmy usługowe od remontów w Warszawie, dajcie znać. Na szybko muszę odszukać kogoś od wylewek i parkietów. Potem będzie mi też niezbędny ktoś od kompleksowego wykończenia wnętrz. Musze mieć pewność, iż to fachowcy, jakich można na kilka miesięcy zostawić samemu.

Dosti

Posty: 8

 
Ja potrzebuję takiej pomocy natychmiast. Moja ekipa remontowa, z jakiej miałem skorzystać nie ma terminów wolnych na najbliższe kilka miesięcy :( Muszę szybko znaleźć kogoś, kto umie montować sufity napinane w Warszawie. Jak coś, to piszcie, podpowiedzcie, kogo wybrać.

Gosienka54

Posty: 13

 
Koniecznie. Takiego sufitu Barrisol nie wykonasz samemu. Jest kilka porządnych firm w Warszawie, które się specjalizują. Poczytaj opinie i sprawdź, z kim masz do czynienia. W planach też mam coś takiego, niemniej jednak dopiero w przyszłym roku.

simeone

Posty: 11

 
Też czekam na propozycje :) Zależny jestem od wykończenia wnętrz, albowiem na obecną chwilę nie mam czasu na samodzielne remonty. Jak polecacie kogoś z Warszawy, to też byłbym chętny. Mam dom wyremontowania całe piętro dom. Ściany do wyburzenia, przebudowa, tynki, sufity, malowanie. Słowem od podstaw :D

Tomcio

Posty: 23

 
Tak na pewno bym nie chciał. W sumie jak już zdecydować się na coś takiego, to na lata. Oglądałem mnóstwo ofert sufitów napinanych w Warszawie i niektóre z nich rzeczywiście wywarły na mnie ogromne wrażenie. Najniezwyklej podobają mi się sufity lustrzane. Te mają nadzwyczajny efekt. Może podeślecie jakieś zdjęcia?

Invar4

Posty: 10

 
Coś wiem na temat sufitów napinanych w Warszawie. Tu naprawdę potrzebni są fachowcy, którzy wiedzą, z czym się to je. Mnie ktoś po prostu schrzanił robotę i tyle. Koniecznie sprawdzajcie opinie, pytajcie, zanim podejmiecie decyzję.

bleyd93

Posty: 23

 
To dobra firma remontowa ze stolicy http://napinane-warszawa.pl/wykonczenie-wnetrz/zakres-prac. Korzystaliśmy już z ich usług kilka razy. Mają spory zakres remontów i jak na Warszawę całkiem korzystny cennik. Polecam, gdyż się nie zawiodłem.

Piotr_21

Posty: 22

 
Teraz każdy chce mieć taki sufit Barrisol :D Lecz faktycznie jest efekt wow, przede wszystkim jak weźmie się pod spostrzeżenie te podświetlane czy lustrzane. Wystarczy wejść na strony firm z Warszawy i podziwiać. Podobno to remont na lata.

stopki23

Posty: 15

 
Na takich właśnie fachowcach mi zależy. Dobrze wiem, że w branży wykończeń wnętrz w Warszawie można znaleźć pseudofachowców. Już raz zdążyłem się na takich naciąć :(

Czapunie24h

Posty: 28