usługi malarskie wieliczka, szukam

usługi malarskie wieliczka, szukam

Przeglądam oferty remontów w Myślenicach i powiem szczerze, że nie wiem już, jaką firmę wybrać. Na pewno musi być firma. Nie potrzebuję pseudo specjaliści. Może znacie jakąś godną polecenia?

MShR

Posty: 6

 
Mnie zależy na ekipie kliku specjalistów, którzy ogarną szpachlowanie dość licznej powierzchni. Nie zależy mi na jednej osobie, bo to wtedy będzie zbyt długo trwało. Może polecacie jakąś dobrą firmę z Myślenic. W Dobczycach podobno jest usługodawca, który działa mega fachowo.

ali.ktoś

Posty: 13

 
Oj tak z elewacjami budynków jest krucho w sezonie. W tamtym roku naczekałem się na ekipę z Myślenic, zanim ogarnęła wcześniejsze zlecenia. Nie ma to jak wcześniej ustalić termin, tym bardziej gdy chcesz skorzystać z dobrego fachowca.

Jacek1812

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o usługi wykończeniowe w Myślenicach, wiem dobrze, jaka jest posucha w branży :D Udało mi się znaleźć rzeczowych fachowców. Szkoda nie polecić tej firmy https://me-mo.pl/usuwanie-szkod.html. Mam nadzieję, że pomogę. Mnie też zależało na kimś, kto punktualnie będzie się zjawiał i sprawnie realizował remont.

Namiarek3

Posty: 21

 
Teraz myślę o wykończeniach wnętrz. Przydałaby mi się solidna ekipa remontowa z Myślenic, jaka uporałaby się z pracami do świąt. Co sądzicie? Jest jeszcze możliwość odszukać kogoś? Myślę jak zwykle na ostatnią chwilę, niemniej jednak to wina żony, jaka naciska na odświeżenie domu zanim będą święta. Jak coś, czekam i z góry dziękuję.

Snaco

Posty: 21

 
Nie orientuję się za bardzo, bo to nie mój region. Pamiętaj, żeby sprawdzić opinie o firmie. Najlepiej dokładnie zapoznać się, z kim masz do czynienia, a nawet sprawdzić jakieś przykładowe realizacje remontów w Myślenicach. Mam nadzieję, że znajdziesz fachowca. Dziś branża remontowa jest coraz lepsza, jeśli chodzi o specjalistów.

Aniusiaaa1

Posty: 15

 
Dla mnie najważniejsza jest szybkość zleconych prac. Przypuśćmy ile może potrwać tapetowanie 2 pomieszczeń po 20m2? Przydałby się fachowiec z Myślenic.

iravau

Posty: 8

 
Dla mnie najważniejsza jest szybkość zleconych prac. Przypuśćmy ile może potrwać tapetowanie 2 pomieszczeń po 20m2? Przydałby się fachowiec z Myślenic.

Spirek

Posty: 5

 
Myślę, że dobrze zrobisz, gdy weźmiesz ekipę remontową. Mnie bardzo mile zaskoczyli, gdy potrzebowałem generalnego odświeżenia mieszkania. Nie ma to jak szybkie usługi malarskie. Trochę tych firm w Myślenicach mamy.

Umber5

Posty: 19

 
Nie narzekaj. Możesz ustalić z góry budżet i dopasować konkretne wykończenia wnętrz. Na pewno ktoś w Myślenicach się znajdzie. Nie mieszkam w tym regionie, więc nie pomogę tak dokładnie.

seniorek6

Posty: 14