gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

mikesmith0103

Posty: 4

 
Sukienek to trochę w garderobie mam. Wiadomo jak to jest, kupuje się konkretną kreację na konkretne wyjście, a potem już drugi raz się jej nie zakłada. Tak już mam i koniec. Dlatego kolekcja jest dość duża. Mąż się na to denerwuje regularnie. :P

vvv2015

Posty: 9

 
Najlepiej to uszyć sukienkę na miarę, wtedy ma się pewność że nic nie będzie odstawać, nic się nie powinno podwijać i tak dalej. Tylko trzeba pamiętać o jednym wtedy – żeby trzymać wagę, i żeby się okazało że sukienka jest na miarę, ale miara się dwa dni po zakupie zmieni :PP

gruszunia

Posty: 7

 
Ja na swoim ślubie miałam klasyczną sukienkę bez żadnych udziwnień. Prosta, biała, z lekką koronką. Dostałam ją w spadku od koleżanki mojej przyjaciółki. Tanio wyszło.

Jasio234

Posty: 8

 
Suknie teraz szyją bardzo różne, to już nie te czasy co kiedyś że trzeba było za granicą kupować takie kreacje bo w Polsce niczego w sklepach nie było. Ewentualnie szyło się samemu. Pamiętam te czasy. Chyba już jestem stara ;>

namok

Posty: 12

 
Ile kosztuje wykonanie sukni na wymiar tak w ogóle? Rozumiem, że jeśli bym przyszła z własnym materiałem to wyszłoby taniej, dużo taniej? Ktoś coś?

vincek

Posty: 19

 
Polecę sklep Isel Onir – bardzo przyjazna atmosfera, można się tutaj dogadać odnośnie projektu sukni jej wymiarów czy wykończeń. Szyją na wymiar, szybko, bo generalnie trzymają się dwutygodniowych terminów ale są w stanie suknię przygotować nawet w parę dni.

Morn32

Posty: 19

 
Sukienka dla osób występujących na scenie to podstawa. Grube pieniądze płacą największe gwiazdy żeby podczas występu wyglądać zjawiskowo. Projektanci ubrań dla gwiazd na brak zleceń i kiepskie zarobki z pewnością nie mogą narzekać.

gancarczyk67

Posty: 11

 
Prawda jest taka że jeśli chce się znaleźć elegancją dystyngowaną kreację to trzeba szukać w salonach mody, ewentualnie zlecać szycie na miarę. W dużych sieciach te ubrania zazwyczaj wyglądają po prostu fatalnie.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Co inne sukienka na co dzień, a co innego suknia balowa czy estradowa. Jeszcze czymś innym są sukienki dla tancerek. Córkę zapisałam niedawno na tańce i już widzę że z dostępnością sukienek na jej turnieje będzie ciężko.

jagieloniab0000

Posty: 14