Sklep online - znane marki

Sklep online - znane marki

Dobry sklep z butami jest mi potrzebny. Jakieś propozycje? Najbardziej to chciałabym kupić gdzieś na promocji jakieś sneakersy od Lacoste. Jeśli kojarzycie takie sklepy z oryginalnym – krokodylem/aligatorem (nigdy nie wiem ;-) ) to piszcie!

pawel253

Posty: 6

 
Zadowolona jestem z małej torebki wieczorowej od Louisa V. którą kupowałam internetowo na internetowy-sklep.net. Na żywo jeszcze zyskała, choć już na zdjęciu wyglądała bombowa. Klasa, styl, elegancja – moim zdaniem nie ma w tej chwili lepszej marki która by na świecie robiła torebki niż właśnie LV.

gregcie@

Posty: 15

 
Mam na oku konkretny model torebki Michael Kors, ale czekam na jakieś wyprzedaże bo w normalnej cenie to jednak się nie skuszę. Mąż jakby się dowiedział ile z konta zniknęło to miałby chyba ciche dni przez kolejne dwa tygodnie.

miko_poz

Posty: 13

 
Ja jestem w stanie zapłacić więcej za lepszą markę, jeśli będę miała pewność, że faktycznie towar będzie lepszej jakości i długo mi posłuży. Tak mam w przypadku skórzanych butów zimowych które kosztowały krocie, ale kupowałam je 5 lat temu i nadal używam. Także inwestycja się spłaca.

kryzys

Posty: 23

 
Nowe buty na jesień by mi się na pewno przydały i chciałabym zainwestować coś skórzanego, a to jak wiadomo wiąże się z większym wydatkiem. Za oryginalną, naturalną skórę swoje trzeba dopłacić.

damer56

Posty: 11

 
Takich naprawdę ekskluzywnych producentów to są krocie. Ja bardzo lubię Tommy Hilfiger na pewno markę i też mam słabość do rzeczy od Gucciego i Dolce Gabbana to jest jednak szyk i elegancja jakich nie znajdzie się gdzie indziej.

Strzała

Posty: 18

 
Na punkcie kupowania nowych ubrań to ja akurat mam trochę odpały czasami. Potrafię sporą część wypłaty wydać na nowe spodnie, buty, kurtkę i tak dalej. Na rachunki czasami się zdarzy że mi zabraknie przez to....

CHatka-eKo

Posty: 12