sklep internetowy z eleganckimi torebkami nucelle

sklep internetowy z eleganckimi torebkami nucelle

Męskie aktówki ze skóry za niewygórowane pieniądze, wie ktoś coś może o dobrych sklepach z takimi akcesoriami? Myślę nad aktówką w brązie, ewentualnie czekolada wchodziłaby w grę, jeśli chodzi o kolor.

Kitas

Posty: 15

 
Hej, witaj! Sama jestem w potrzebie jeśli chodzi o nową torebkę. To musiałoby być coś z rączkami i długim paskiem na przewieszenie przez ramię. No i koniecznie format conajmniej A cztery, żebym mogła teczki z dokumentami zmieścić, a praktycznie codziennie kursuję do pracy z taką teczką gdzie mam trochę druków.

grzes3345

Posty: 15

 
Bardzo duży wybór skórzanych wyrobów tego typu mają na portalu www.shopperka.pl. Kupowałam stąd torebkę na A4 jakiś czas temu, ale mają też skórzane portfele, czy skórzane paski do spodni. Bardzo mi się podobały też ich binzesowe aktówki męskie i nawet chciałam swojemu facetowi kupić, ale on się nie zgodził...

ciopix

Posty: 28

 
Mam zamiar sprezentować dziewczynie nową torebkę, ale taką mniejszą kopertówkę, bo wiem, że szuka. Także też się rozglądam za jakimś dobrze zaopatrzonym sklepem w sieci. Parę już sobie oblukałem, w sumie jest z czego wybierać.

yarofe

Posty: 17

 
W internecie to kiedyś kupowałem portfel, ale nie pamiętam już jak ten sklep się w ogóle nazywał. Oczywiście portfel z prawdziwej skórki, mam go do dzisiaj i cały czas się ładnie prezentuje. Skóra to jednak skóra. Warta swojej ceny. Tylko że musi być to prawdziwa skóra, a nie jakieś naśladujące skóre tworzywo. Trzeba ostrożnie podchodzić do tzw. Super promocji.

Electrooo3

Posty: 30

 
Za oryginalną skórkę to trzeba trochę zapłacić, ale warto moim zdaniem. Ja lubię skórzane rzeczy poczynając od butów, a kończąc na skórzanych torebkach. Nawet sofę mam skórzaną w domu ;)

Yuri20

Posty: 15