Leginsy, sprawdzony sklep ?

Leginsy, sprawdzony sklep ?

Witam Was.

Napiszcie jeśli orientujecie się, gdzie można dostać tuniki z jakimiś ciekawymi motywami, wzorami. Szukam fajnych rozwiązań do legginsów. Znacie jakiś sklep internetowy?

Czekam na Was i liczę na zainteresowanie tematem.

Morchepl

Posty: 13

 
Weszłam na ich stronkę. Muszę sobie sprawić takie spodnie alladynki. Bardzo mi się podobają. Mam nadzieję, że i ja będę wyglądała w nich dobrze. Najfajniejsze jest to, że można je zakładać do wielu stylizacji, nawet jako ubiór do pracy. Polecam.

johncena67

Posty: 10

 
Też długo szukałam oryginalnie wyglądających tunik. Trafiłam na ten sklep internetowy http://e-legginsy.pl. Mają tu duży wybór i to takich, których nigdzie nie ma. Oryginał w każdym calu. Różne wzory, po prostu ekstra. Ceny są takie, że nie jesteś zmuszona kupić jednej rzeczy. Polecam robić w tym miejscu udane zakupy.

ZeljkoF

Posty: 22

 
Dla mnie ma znaczenie komfort. Nie ubieram się w ciuchy, które krępują ruchy, wciąż muszę coś poprawiać itp. Wobec tego najlepiej pasują mi spodnie alladynki. Pasują do każdej sylwetki.

jastinn

Posty: 10

 
Wśród swoich znajomych nie znam takich dziewczyn, jakie nie nosiłyby legginsów. Pasują do wszystkiego, a nawet jeśli ma się parę więcej kilogramów można założyć do nich coś dłuższego i dobrze się wygląda.

norBoro

Posty: 25

 
Te tuniki są ekstra. Jeśli chodzi o sklep internetowy to dba o nas. Takie typowe ciążowe ciuszki są drogie, a tu można kupić fajną rzecz niedrogo, a nawet po ciąży taka tunika się przecież przyda.

Gruba_rrr

Posty: 18

 
Wśród swoich znajomych nie znam takich dziewczyn, które nie nosiłyby legginsów. Pasują do wszystkiego, a nawet jeśli ma się parę więcej kilogramów można założyć do nich coś dłuższego i dobrze się wygląda.

qwed

Posty: 12

 
Teraz można wybrać fajne wzory legginsów online. Wiele więcej niż tradycyjnych sklepach. Zawsze udają mi się takie zakupy. A sklep niewątpliwie polecam, bowiem trudno tu nie odszukać czegoś dla siebie.

1adversary

Posty: 14

 
Jakoś tak wyszło, że nigdy nie kupowałam sobie spodni alladynek, ale fajnie one wyglądają. W tym sklepie jedna para wpadła mi w oko. Pasowałaby mi do kilku moich bluzek. Może się skuszę. Naprawdę cena przyciąga. W sumie to niesłychanie fajny sklep.

TomekK

Posty: 18