Czy ktoś poleci mi dobrą firmę, odzież !

Czy ktoś poleci mi dobrą firmę, odzież !

Siemka.

Szukam wysokiej jakości krawcowej, która zna się na trendach i która uszyje mi kostium sceniczny, jest to muzyka jazzowa i ja jestem wokalistką. Zależy mi i na czasie i na wysokiej jakości. Najlepiej Kobieta/Pan z Wrocławia, bowiem tam za mnie może to odebrać mama.

Humerek

Posty: 23

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Nasze wdzianka są naprawdę znakomicie wykonane i pomimo tego, iż to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezmiernie chętnie w tym chodzę. Doskonale leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, iż pozyskanie coś kiepskiego zaś tu niespodzianka :)

sgemino

Posty: 25

 
Jeżeli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieolbrzymie pieniądze to z Wrocławia polecam www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę zaś od razu zobaczysz na co jest ich stać. To idealna opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, natomiast i każdej, jaka zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest znaczące to fakt, że używają jedynie materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją doskonale dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

norca

Posty: 24

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić tylko jeden salon, w jakim rzeczywiście szyją na miarę nie tylko ciała, natomiast i na miarę mody i szyku. http://www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, dlatego tylko tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

ciopix

Posty: 28

 
Ojej, ja wiem jak to jest bardzo trudno odnaleźć krawca czy zakład, który szyje rzeczy na czasie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Istotna jest też tkanina, idealne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres http://www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, natomiast nie jak w starych zakładach nie mają nawet nieraz telefonu, który by ktoś odbierał.

Bardzo polecam, bowiem to zakład na czasie.

norBoro

Posty: 25