projektowanie stron www Zgierz, poszukuję

projektowanie stron www Zgierz, poszukuję

Korzystać z gotowych szablonów stron czy zlecać indywidualny projekt? Co mi możecie ciekawego doradzić?

asczas34

Posty: 2

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem bardzo zaspokojony. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

34_oper

Posty: 11

 
Zlecałem często projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, jaka jest w tym naprawdę niesłychanie dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero potem zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, bo przecież może nam coś nie pasować.

saradonin

Posty: 21

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bo nie robiłem tego nigdy. Wiem, że są płatne i darmowe programy, ale jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

Ventooo1

Posty: 5

 
Ofert firm na projektowanie stron www w Pabianicach jest niezwykle wiele. Ceny są niezwykle inne. Wszystko będzie zależne od tego, które mamy wymagania. Chcemy mieć stronę nowoczesną z super grafiką? Trzeba przy niej dłużej posiedzieć, zatem automatycznie przekłada się to na doskonalsze koszty jej wykonania.

Kitas

Posty: 2

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, bowiem nie robiłem tego nigdy. Wiem, iż są płatne i darmowe programy, niemniej jednak jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

czesłaaaw

Posty: 8