Fotele masujące

Fotele masujące

Cześć, prowadzę salon kosmetyczny. Mam trochę zabiegów odnowy biologicznej, ale zastanawiam się jeszcze nad poszerzeniem salonu o fotel do masażu. Jak waszym zdaniem się sprawdza? Pytam osoby, które miały z takim fotelem realnie już do czynienia, na co dzień, nieco dłużej niż jedną sesję. Dziękuję za odpowiedzi od razu :)

Yuri20

Posty: 6

 
Zależy na czym ci zależy. Standardowo na rynku masz fotele do masażu kosmetyczne, profesjonalne, czy do użytku typowo domowego. Im większa automatyzacja fotela, tym z reguły lepiej.

Limer333

Posty: 8

 
Zarabiam dość nieźle na wprowadzeniu fotela masującego www.prohealth.pl. Masuję osobiście, ale mam też ten fotel i klienci, którzy chcą jeszcze trochę się zrelaksować chętnie właśnie korzystają. Fotel ergonomiczny, mocno zautomatyzowany, nie mam z nim problemów serwisowych. Pod złotówki zoptymalizowany.

bartek33

Posty: 12

 
Bierz pod uwagę fotele wykończone naturalnymi materiałami, bo są znacznie wygodniejsze w codziennej eksploatacji.

AAA333

Posty: 6

 
Najprostsze modele gwarantują tylko relaks plecom, a bardziej zaawansowane modele już posiadają programy na całe ciało, w tym na pośladki, łydki. Czasami trzeba wsadzić nogi w specjalne rolki, ale bardzo wygodna sprawa.

3czex

Posty: 5

 
Myślę, że od około 4000 złotych zaczynają się już porządne fotele do masażu. Sprawdź warunki gwarancyjne, czy jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jak będziesz normalnie korzystał to nic z fotelem się nie powinno dziać złego.

mack

Posty: 4

 
Jak nie chcesz dojeżdżać do masażysty, co jest często upierdliwe to lepiej zainwestować w fotel. Efektywność dla relaksu organizmu bardzo zbliżona.

jariko45

Posty: 8

 
Fotel do masażu to świetna rzecz. Muzyczka leci, pełnej relaks, pół godziny medytacji i człowiek wraca do formy. Przed pracą i po pracy idealna sprawa.

Black_Riot

Posty: 16

 
W tych lepszych fotelach występuje funkcja wykrywania, oceny sztywności mięśni. Od razu masz później program dopasowany pod to. Można się szybciej zrelaksować.

anna43

Posty: 12

 
Masaż to nawet wyszczupla, a taki fotel w sumie szybko się zwraca, bo jedna sesja masażu w dużym mieście kosztuje około 100 złotych. To już lepiej w taki gadżet zainwestować.

jastinn

Posty: 8