salon kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

salon kosmetyczny w Krakowie, która firma ?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego poprzez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Jacuś

Posty: 3

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D ale chodzę regularnie na peelingi chemiczne, ponieważ te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, ale boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

34_oper

Posty: 11

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o dużo za sporo. Widziałam później, iż ceny są zdecydowanie niższe.

Pendrzec

Posty: 21

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

TomekK

Posty: 10

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wówczas, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam własnej, albowiem jest profesjonalną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, ponieważ w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

Serduszko4

Posty: 9

 
Ja uważam, iż każdy z nas winien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też poszukuję dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

xacti

Posty: 17

 
Też słyszałam, że Muneca to doświadczone miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Morchepl

Posty: 13

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Aniusiaaa1

Posty: 9